Организирал ли е партита с цел сексуална експлоатация, на които са присъствали известни личности?

Шоу
Топ 3 на най-посещаваните дестинации от българите през пролетта
 26.03.2024 13:25

Настъпилият официално пролетен сезон се оказва най-предпочитаният за резервиране на почивки и екскурзии, особено ако става въпрос за пътуване до европейски дестинации. Това сочат и данните на онлайн туристическата агенция Vola.bg, която стъпи на б

Шоу
Хороскоп за днес - 24 март
 24.03.2024 09:04

Овен Трудно ще успеете да се настроите на работна вълна, имате нужда от още малко почивка. Не се афектирайте от слуховете, които ще научите, ако можете подминете ги, не се забърквайте в интриги. Телец Бъдете по-предпазливи

Икономика
Готови ли са курортите по Черноморието да посрещнат туристите
 24.03.2024 08:53

От бранша уверяват, че драстично поскъпване на пакетите за почивка няма да има

Шоу
Дара се гушкала с брата на Ружа Игнатова (СНИМКА)
 23.03.2024 18:29

По времето, когато е правена снимката, Дара е на 17 или 18 години

България победи Танзания с гол на Десподов
 22.03.2024 18:09

В Баку България се поздрави с 1:0 в мач с Танзания. Кирил Десподов направи разликата с гол от пряк свободен удар в 52-ата минута.