ПСЖ подобри рекорд в Лига 1, Мбапе счупи лично постижение
 25.04.2024 11:39

Макар отборът на Пари Сен Жермен все още да не си е гарантирал титлата в Лига 1, френският хегемон продължава да пише история в родния шампионат. С вчерашния успех срещу тима на Лориен с 4:1 парижани записаха удължиха непобедимата си серия като го

Марица уволни треньора два дни след спечелената титла
 24.04.2024 14:12

Борислав Крачанов вече не е старши треньор на шампиона на България по волейбол при жените Марица (Пловдив), съобщи marica.bg. Два дни, след като спечелиха рекордната десета шампионска титла "жълто-сините" смениха наставника, като начело

Анализи
Роден талант отвя конкуренцията и стана трикратен световен шампион по скоростно смятане
 17.04.2024 19:08

Седмокласникът Калоян Гешев от столичното 125-о Средно училище "Боян Пенев" стана трикратен шампион по скоростно смятане. Той спечели първо място на Олимпиадата по умствени изчисления, която се проведе онлайн. Калоян събра 243 точки и та

Шоу
ДесиСлава стана баба
 17.04.2024 11:45

Голямо щастие сполетя певицата Деси Слава. Макар да е още млада, изпълнителката на хита "Две сърца" се похвали, че преди броени минути е станала баба.

Леверкузен спря уникална серия на французин от Байерн Мюнхен
 15.04.2024 11:31

За първи път в професионалната си кариера Кингсли Коман не стана шампион. Френският национал от Байерн Мюнхен няма да вдигне Сребърната салатиера, тъй като Байер Леверкузен спечели титлата в Бундеслигата. До този момент Коман бе печелил ти

Нургюл с реми срещу световната вицешампионка
 15.04.2024 08:25

Нургюл Салимова направи реми с черните фигури с китайката Лей Тинцзие в партия от деветия кръг на Турнира на претендентките за световната титла по шахмат, който се провежда в Торонто. С това Салимова събра актив от 4 точки, докато съпернич

Стилияна Николова спечели злато на топка и лента, Калейн взе сребро на бухалки на Световната купа в София
 14.04.2024 17:23

Българката Стилияна Николова спечели втория си златен медал по време на финалите на отделните уреди на Световната купа по художествена гимнастика в София, след като триумфира в битката за разпределение на отличията на лента. Припомняме ви,

Боряна Калейн спечели титлата от Световната купа в София
 13.04.2024 19:07

Стилияна Николова е втора в многобоя при жените

Поставиха Кирил Десподов сред най-добрите крила в Гърция
 13.04.2024 18:01

Бившият гръцки футболист Василис Борбокис, който има два сезона в ПАОК между 2000-ата и 2002-а година, обяви Андрия Живкович и Кирил Десподов за най-добрите крила в гръцкото първенство. В интервю за на Metropolis 95.5 и в предаването „Трето