Нургюл тръгва за турнира на претендентките само с гаджето си
 28.03.2024 11:37

Нургюл Салимова ще пътува за Торонто на 1 април, съобщи треньорът й Живко Жеков. Три дни по-късно в канадския град започва Турнирът на кандидатите, който ще определи шахматистката, която ще спори за титлата със световната шампионка Дзю Уъндзюн.

Синер и Медведев пак показаха класа
 28.03.2024 09:01

Победителят от Откритото първенство на Австралия Яник Синер от Италия стана първият полуфиналист на тенис турнира в Маями от сериите Мастърс 1000. Синер, който има само една загуба от началото на 2024 година, се наложи над чеха Томаш Махач

Шоу
Слави Трифонов се връща в Би Ти Ви през Маестрото, негов екип прави предаване
 27.03.2024 15:30

Екипът на Слави Трифонов се завръща в Би Ти Ви.

Седем медала за ансамбъла ни на Световната купа в Гърция
 27.03.2024 08:57

Елвира Краснобаева триумфира като шампион в многобоя при жените

Григор Димитров се класира за четвъртия кръг на турнира по тенис в Маями
 26.03.2024 13:03

Най-добрият български тенисист Григор Димитров се класира за четвъртия кръг (осминафинал) на турнира по тенис на твърда настилка от сериите "Мастърс" в Маями (САЩ) с награден фонд от 8,9 милиона долара. В двубой от третия кръг пъ

Елвира Краснобаева със злато на обръч, Ева Брезалиева спечели бронз на топка на Световната купа в Атина
 24.03.2024 18:41

Българските състезателки спечелиха още два медала в първите два финала на отделните уреди при жените на Световната купа по художествена гимнастика в Атина (Гърция). Елвира Краснобаева заслужи златото на обръч, а Ева Брезалиева бронз на топка.

Ивет Горанова със злато от международен турнир в Сърбия
 24.03.2024 11:57

Олимпийската шампионка от Токио 2020 Ивет Горанова спечели златен медал от 53-о издание на международния турнир по карате "Златен колан" в сръбския град Чачак.

Грациите ни Краснобаева и Брезалиева със злато и сребро на Световната купа в Гърция
 23.03.2024 19:55

16-годишната гимнастичка Елвира Краснобаева триумфира на Световната купа в Атина

Новини
Мария Габриел: Трябва да направим всичко възможно да няма нови избори
 22.03.2024 21:07

Аз направих моя ход като върнах изпълнения мандат на президента. С този ход аз дадох шанс преговорите да продължат в последния момент, посочи тя.

Кубрат Пулев срещу Хълк на 30 март в София
 22.03.2024 20:04

По-малко от 24 часа, след като се разбра, че битката за регулярната световна титла на WBA между Кубрат Пулев и Махмуд Чар се отлага за есента, вече е ясно и името на новия съперник на българина. На ринга в "Арена София" на 30 мар