"Не съм изпълнителен директор на Исторически парк. Аз съм абсолютно никой в Исторически парк, аз съм акционер с 2%. Има изпълнителен директор, съвет на акционерите". Това обясни лидерът на "Величие" Ивелин Михайлов, след като преди дни първо обяви края на атракциона, а след това поясни, че ще промени бизнеса, така че да вади пари.