Изпълнителният директор на ЦСКА: Ще сме шампиони тази година

30.01.2023 15:18

Спорт
Григор Димитров и Томова загубиха позиции в ранглистата
 30.01.2023 10:38

Григор Димитров стигна до третия кръг на Откритото първенство на Австралия, но загуби едно място в световната ранглиста по тенис.

Спорт
Джокович е кралят в Австралия! Сърбинът бе отново непобедим
 29.01.2023 18:37

Новак Джокович е новият шампион на Откритото първенство на Австралия. Сърбинът победи Стефанос Циципас с 3:6, 6:7 (4:7), 6:7 (5:7) на финала на Australian Open. Това е 10-и трофей за Ноле в Австралия, като е и неговата 22-а "мейджър титла&quo

Спорт
Швейцарецът Марко Одермат спечели и втория старт в супергигантския слалом в Кортина Д'Ампецо
 29.01.2023 15:01

Швейцарецът Марко Одермат спечели и втория супергигантски слалом в италианския зимен център Кортина д'Ампецо от Световната купа по ски алпийски дисциплини за мъже. За 25-годишния Одермат, който е носител на Големия кристален глобус за миналия

Спорт
Крейчикова и Синиакова защитиха титлата си на двойки жени от Откритото първенство на Австралия
 29.01.2023 13:08

Водачките в схемата Барбора Крейчикова и Катержина Синиакова от Чехия защитиха титлата си на двойки жени от Откритото първенство на Австралия по тенис. Шампионките от 2022-а победиха десетите в схемата японки Шуко Аояма и Ена Шибахара във

Спорт
Партизан спечели сръбското дерби срещу Цървена звезда в Евролигата по баскетбол за мъже
 28.01.2023 16:05

Отборът на Партизан победи Цървена звезда със 79:78 (20:18, 25:19, 12:17, 22:24) като гост в сръбското дерби от 21-ия кръг на Евролигата по баскетбол за мъже. С десетия си успех от началото на сезона Партизан се изкачи на 11-о място във временното

Спорт
Гросмайстор Кирил Георгиев стана шампион на държавното първенство по класически шахмат кръг преди края
 28.01.2023 09:27

Реми в предпоследния кръг срещу Момчил Николов подпечата първото място за Кирил Георгиев на държавното първенство по класически шахмат за 2023 година. Турнирите при мъжете и жените за определяне на шампионите на България се провеждат в Гранд хотел

Спорт
Новак Джокович изпревари Андре Агаси след класирането си за финала в Австралия
 27.01.2023 18:36

Спорт
ТОП 5 най-интересни мачове, които ще ни държат под напрежение този уикенд
 27.01.2023 12:25

Големите шампионати в Европа вече бяха подновени, като със завръщането на Първа Бундеслига след зимната пауза – всички топ първенства вече са в разгара си!