Млечният бос Димитър Зоров, един от триадата Димитровци заедно с Минев и Маджаров, които печелят баснословни суми от прескъпите млечни продукти, се е оборудвал с чисто ново БМВ i7, чиято цена стига космическите 250 000 лева, пише Narod.bg.

Снимката на бижуто с баровския номер 21-21 е направена пред една от къщите на Димитър Зоров в Гърция. Производителят на сирене владее имоти в екзотичното Пефкохори, старинно село, разположено в югоизточната част на полуостров Касандра, Халкидики.
Проверка установи, че млечният бос е получил подарък при закупуването на BMW i7 за четвърт милион – карта за зареждане за пробег над 8000 км.

Според очевидци в имението на Димитър Зоров, пред което е паркирано новото БМВ, често гостуват бивши и настоящи шефове от дойната крава Държавен фонд „Земеделие“ за тежки трапези и кроежи за нови сделки.