Спорт

Черно море удари ЦСКА 1948 с 2:1

Черно море удари ЦСКА 1948 с 2:1 в среща от 25-ия кръг на Първа лига и продължава битката за шампионската титла. Хората на Илиан Илиев доминираха на терена на стадион „Тича“ във Варна и заслужено триумфираха, за да се изравнят на върха с Лудогорец.

В герой за „моряците“ се превърна Исмаил Иса. Нападателят на домакините заби и двата гола за успеха. Той откри резултата още в 4-ата минута, а в 66-ата минута донесе и победата, разписвайки се за 2:1. Радослав Кирилов от гостите вкара между неговите попадение за 1:1 в 31-ата минута.

С добавените нови 3  точки Черно море вече има 54 на своя актив, колкото има и Лудогорец. „Моряците“ са втори в класирането, като разградчани са с 2 мача по-малко. ЦСКА 1948 остава на седмата позиция с 37 пункта./Dnes