Евро 2024: Испания победи Италия с автогол, Англия не успя да победи Дания, а Сърбия се добра до равенство

Испания победи Италия с 1:0 в мач от груповата фаза на Европейското първенство в Германия. Защитникът на "Болоня" Рикардо Калафиори си отбеляза автогол, след като опита да избие подаване на Алваро Мората.

Дания и Англия завършиха при резултат 1:1 във втория си мач от група C на UEFA EURO 2024. Капитанът на „Трите лъва” Хари Кейн откри след грешка на датчаните в 18-ата минута. Мортен Хюлманд изравни с красив удар в 34-ата минута.

Словения и Сърбия завършиха 1:1 в мач от груповата фаза UEFA EURO 2024. Бившият футболист на "Лудогорец" Жан Карничник откри. Той засече центриране отляво на Елшник и прати топката в сръбската врата. Секунди преди края на редовното време Лука Йович изравни и запази шансовете на сърбите да продължат напред.

Ще гласувате ли на нови избори през есента?