16.07.2024 14:37

Той заемаше поста през последните осем години

Отиваща си легенда с категорично желание за финала Испания - Англия
 13.07.2024 16:06

Шведът Свен-Горан Ериксон, който в началото на годината призна, че умира от рак, пожела успех на Англия на финала на Евро 2024 срещу Испания. Бившият селекционер на "трите лъва" ще ги подкрепя в решителния мач с "Ла фурия" на 1

Златна резерва прати Англия на финала срещу Испания
 11.07.2024 08:43

Отборът на Англия направи пълен обрат срещу Нидерландия 2:1 и се класира за финала на Евро 2024. За титлата футболистите на Гарет Саутгейт ще се изправят срещу Испания. Нидерландия нанесе своя удар още в 7-ата минута, когато Шави Симонс от

Англия не впечатли в първия си мач от Евро 2024
 17.06.2024 12:04

Един от големите фаворити Англия започна с победа участието си на Евро 2024, след като надделя с 1:0 над Сърбия, но определено не впечатли с играта си. Единственият гол на "Фелтинс Арена" в Гелзенкирхен отбеляза Джуд Белингам в 1

Кой ще победи? Три интересни мача днес на Евро2024
 16.06.2024 10:52

Отборите на Полша и Нидерландия ще се срещнат в откриващата среща от група “D” на Европейското първенство. Мачът е от 16:00 часа в Хамбург. За поляците това е четвърта поредна поява на еврофинали, но както и в предишни случаи е много т