"Крайно време е здравната каса да плаща за качество, а не само за оборот или преминали болни. Защото ние в момента плащаме за пакет - този месец са преминали 100 човека, 20 по тази пътека, 20 по еди-коя си пътека. Оценката за доброто качество липсва".