Управляващите от "Прогресивна България" са направили скандално назначение за шеф на държавно ловно стопанство. Инж. Илия Симеонов вече е директор на ТП „Държавно ловно стопанство Тракия“ към Южноцентралното държавно предприятие в Смолян, съобщиха за ABCnews лесовъди. Това връща вниманието към един от най-спорните периоди в управлението на българските гори – времето на Тройната коалиция (БСП, НДСВ и ДПС)