Ще направим всичко, като ръководство на МВР, да дадем възможност на кадрите на ведомството да изпълнят своя дял от отговорността за провеждане на честни избори. Това заяви служебният министър на вътрешните работи Емил Дечев пред журналисти.
Аз мисля, че е по-удобно да направим едно обобщение на работата в този кабинет. И ще започна със благодарност към вас, защото направихте максимума - всеки в сферата си. Тази една година мисля, че всичко, което искахме да се случи, се случи &
Интересен екип от професионалисти, всеки със собствена биография, не може да се каже, че е на някоя партия, хора, доказали се във времето. Но оценката на този служебен кабинет ще бъде дадена по действията. Това каза в предаването "Лице в лице