Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз наложи сериозни санкции след полуфиналните реванши за Купата на България. Срещите се играха на Националния стадион "Васил Левски" и на стадион "Локомотив" в Пловдив.
В Пловдив беше открита паметна плоча в чест на легендата на Ботев (Пловдив) и българския футбол Георги Попов – Тумби. Церемонията се състоя пред дома му на ул. „Средец“ 46, точно две години след кончината на големия футболист.