Политиците ни коментираха избора на Видинския митрополит Даниил за нов патриарх на България.

26.06.2024 15:02

Българският олимпийски комитет утвърди на свое общо събрание състава на българската делегация за игрите в Париж. България ще бъде представяна от 45 спортисти, от които най-много - 7 са в художествената гимнастика, по 5 са в спортовете бокс, борба

Аржентина би с късен гол и ВАР на Копа Америка
 26.06.2024 12:10

Аржентина победи Чили с 1:0 в двубой от група А на Копа Америка и поведе в класирането без загубена точка и без допуснат гол. Лионел Меси можеше да открие резултата в 36-ата минута, но топката премина покрай дясната греда. Минути с

Франция завърши наравно с Полша и продължава на осминафиналите
 25.06.2024 21:07

Франция завърши наравно с Полша последния двубой за двата отбора от група „D“ и продължава на осминафиналите на UEFA EURO 2024. Срещата на стадион „Сигнал Идуна Парк“ в Дортмунд стартира в 19 ч.  Усман Д

Разрешиха на Мбапе да играе с маска
 24.06.2024 21:12

УЕФА разреши на френския нападател Килиан Мбапе да играе с черна маска, съобщава RMC Sport.

Килиан Мбапе поднови тренировки с превръзка на счупения нос
 19.06.2024 22:00

Килиан Мбапе поднови тренировки с националния отбор на Франция, носейки превръзка върху счупения си нос, съобщава агенция АП.

Германия е първият 1/8-финалист на домашното си европейско след 2:0 срещу Унгария
 19.06.2024 21:24

Домакинът Германия се класира предсрочно 1/8-финалите на европейското първенство по футбол на стадиона в Щутгарт, след като победи 2:0 Унгария.

Нови прегледи за Мбапе след счупването на носа
 19.06.2024 12:57

Селекционерът на Франция Дидие Дешан заяви, че Килиан Мбапе ще мине нови прегледи на счупения си нос в сряда, като потвърди, че нападателят ще трябва да се оперира след края на UEFA EURO 2024, предаде Топспорт. Както е известно заради трав

Франция остава без Мбапе до края на груповата фаза
 18.06.2024 17:13

Френският нападател Килиан Мбапе ще пропусне оставащите мачове от груповата фаза на Европейското първенство през 2024 г. в Германия, съобщава авторитетният "Льо Фигаро". Според информацията Мбапе ще се нуждае от 15-ина дни за въз