Тейлър Суифт подкрепи Камала Харис за президент само миг след края на президентския дебат срещу Доналд Тръмп. В публикация в Instagram във вторник вечерта поп звездата каза, че е направила своето "изследване". "Ще да

05.09.2024 12:56

Това се случва за първи път от 2003 година насам

Стартира Лигата на нациите - еврошампионът Испания с визита на Балканите
 05.09.2024 09:28

Четвъртото издание на турнира за Лигата на нациите започва днес, като предстои да се изиграят 9 срещи. Самата надпревара иначе стартира през 2018 г., като досегашните победители в нея са Португалия (през 2019 г.), Франция (през 2021 г.) и

Свят
Къде са тайните болници, където престъпниците си сменят лицата?
 10.07.2024 13:12

Нелегални болници във Филипините предлагат услуги за пластична хирургия на престъпници, за да им помогнат да избегнат ареста, твърдят властите. Две такива незаконни болници може да бъдат затворени "през ​​следващите седмици", сле

Часове преди полуфинала: Стоичков се срещна със звездите на Франция и Испания (СНИМКИ)
 09.07.2024 15:22

Легендарният български футболист Христо Стоичков присъства на тренировката на Франция на "Алианц Арена" в Мюнхен преди полуфинала на UEFA EURO 2024, в който "петлите" ще се изправят срещу Испания, предава&nb

Уругвай елиминира Бразилия с дузпи и с човек по-малко
 07.07.2024 11:00

Уругвай сложи край на мечтата на Бразилия да триумфира с трофея на Копа Америка, след като спечелиха с дузпи четвъртфиналния сблъсък между двата тима на "Алийджънт Стейдиъм".

Новини Шоу
Почина продуцентът на Титаник и Аватар Джон Ландау
 07.07.2024 08:57

Американският продуцент Джон Ландау почина на 63-годишна възраст.

Швейцария детронира европейския шампион Италия
 29.06.2024 23:00

Мачът завърши с резултат 2:0

Аржентина би с късен гол и ВАР на Копа Америка
 26.06.2024 12:10

Аржентина победи Чили с 1:0 в двубой от група А на Копа Америка и поведе в класирането без загубена точка и без допуснат гол. Лионел Меси можеше да открие резултата в 36-ата минута, но топката премина покрай дясната греда. Минути с