Oбзор на цялото българско представяне на олимпийските игри
 12.08.2024 11:26

Макар олимпийските игри да започнаха трудно за родните спортисти и да останахме без медал в първите десетина дни, авторитетът на българския спорт в Париж все пак беше съхранен през последните дни. След фиаското, което се очертаваше преди ч

Светлана Каменова избухна към журналистите след мача с Лин Ю-Тин: Изследвайте я за хромозоми
 04.08.2024 15:25

Дебютантката с откровен жест след загубата, подкрепиха я треньорът ѝ Борислав Георгиев, Стефка Костадинова, Красимир Инински, Белчо Горанов и цяла България, предаде https://dcnews.bg Светлана Каменова остави сърцето си на ринга в Париж. Ев

Светлана Каменова не успя да победи тайванката Лин Ю Тин
 04.08.2024 13:35

Светлана Каменова падна от тайванката Лин Ю Тин и остана на крaчка от медалите в категория до 57 кг. на Олимпийските игри в Париж. Българката дори поиска да свали ръкавиците още след втория рунд в знак на протест, но треньорът й Борислав Георгиев

Светлана Каменова си осигури бой с второто мъжко момиче в бокса
 02.08.2024 17:08

Светлана Каменова си осигури мач срещу второто мъжко момиче в бокса, като победи на 1/8-финала в категория до 57 килограма на олимпиадата.

Олимпийска драма: Италианка хвърли бяла кърпа само след 45 секунди на ринга срещу трансбоксьорка
 01.08.2024 16:28

Италианската боксьорка Анджела Карини хвърли бяла кърпа и се отказа само след 45 секунди на ринга срещу алжирката Имане Халиф. Тя получи няколко тежки удара в главата, което я накара да прекрати двубоя. Халиф е една от състезателките, чият

Светлана Каменова е европейски шампион по бокс
 28.04.2024 13:49

Светлана Каменова е европейска шампионка по бокс, след като три пъти остана на второто място в континентални първенства. Една от най-добрите ни боксьорки чу химна в своя чест, след като ликува в категория до 57 килограма на първенството в

Два финала и три бронзови медала за българките на ЕП по бокс в Сърбия
 25.04.2024 18:15

Два финала и три бронзови медала постигнаха състезателките по бокс от националния отбор на България в днешния ден на Европейското първенство в Белград (Сърбия). За златото ще играят Златислава Чуканова (50 кг) и Светлана Каменова (57 кг).