Боряна Калейн: Среброто е най-красиво, нищо че винаги искам да съм първа
 13.08.2024 08:20

„Работих много, чувствах се уверена. Знаех, че мога да го направя“. Това заяви гимнастичката Боряна Калейн на летището в София при завръщането си от Олимпийските игри в Париж. Тя и ансамбълът бяха посрещната си бурни овации от феновете

Светът се сбогува с Париж 2024
 12.08.2024 08:48

Церемонията по закриването на Олимпиадата официално слага край на Игрите в Париж. Шоуто, което стартира в 22,00 часа българско време на "Стад дьо Франс" се очаква да бъде доста по-традиционно, отколкото провокиращото начало, проведено из

Четвърто място за българския ансамбъл по художествена гимнастика на Олимпийските игри
 10.08.2024 17:03

Момичетата на Весела Димитрова получиха обща оценка от 67.800 точки

Боряна Калейн спечели среброто в индивидуалната художествена гимнастика на Олимпиадата
 09.08.2024 18:49

Това е първото олимпийско отличие за България от 36 години насам

България със злато! Семен Новиков е олимпийски шампион в Париж
 09.08.2024 08:45

България има своя първи олимпийски шампион на игрите в Париж. Златният медал в борбата спечели Семен Новиков, който на финала надви иранският борец Алиреза Мохмадипиани, който е световен вицешампион в категория до 87 кг.

Хавиер Ибанес спечели бронз, България с пет медала в Париж
 09.08.2024 08:30

Хавиер Ибанес спечели бронзов медал за България в категория до 57 кг от боксовия турнир на олимпийските игри в Париж.