Еко Новини
Докога ще се търпи зелени и чиновници да съсипват Витоша?
 06.04.2026 10:14      

Повече от 30 години продължава съсипията на природен парк Витоша. Налице е тотална абдикация от страна на държавната администрация и Столична община.

Анкета

Кой е най-големият виновник за жертвите по пътищата?


Резултати