Спорт
Пиронкова влезе в основната схема на Australian Open
 13.01.2021 11:36

Цветана Пиронкова намери място в основната схема на първия за годината турнир от Големия шлем - Откритото първенство на Австралия. В последния кръг на квалификациите в Дубай поставената под номер 21 в пресявките пловдивчанка победи 14-ата Маргарит

Спорт
Ювентус сложи края на серията от 27 мача без загуба на Милан
 07.01.2021 09:14

Футболистите на Ювентус постигнаха много важна победа в италианското първенство, след като в 16-ия кръг надиграха като гости лидера Милан с 3:1. По този начин шампионите сложиха край на серията от 27 поредни шампионатни мача без загуба на своя съперник.

Спорт
Волейболистите ни с четвърта победа срещу Северна Македония
 06.01.2021 18:46

Мъжкият национален отбор по волейбол на България постигна четвърта победа в контролните срещи със Северна Македония.

Новини
Алфа Рисърч: 6 партии влизат в следващия парламент, за ГЕРБ гласуват 24.3%, за БСП - 21.9%

30.12.2020 19:19

От полунощ още 20 милиона англичани ще попаднат в най-високата четвърта степен на местна карантина заради кризисната ситуация с лавинообразно увеличаващия се брой на заразявания с Covid-19, съобщи в парламента министърът на здравеопазването Мат Ханкок.

Спорт
Малинов с първи гол за Льовен
 27.12.2020 13:06

Кристиан Малинов отбеляза първия си гол за Льовен. Българският национал даде преднина на тима си в 35-ата минута на двубоя срещу Остенде. Той получи топката в наказателното поле от Де Норе, освободи си пространство и с хубав удар в близкия ъгъл из