Треньорът на Реал Мадрид Алваро Арбелоа не скри разочарованието си след загубата с 0:2 от Барселона в Ел Класико. Този резултат подпечата титлата на каталунците и окончателно оформи проваления сезон за "белия балет". Наставникът призна,