Свят
Всички погледи сега са насочени към Израел, какъв е кошмарният сценарий?
 15.04.2024 14:29

През изминалата нощ Иран извърши безпрецедентна директна атака срещу Израел, използвайки стотици дронове и ракети. Израелските сили обявиха, че 99 процента от ракетите и дроновете, изстреляни от Иран през нощта, са били прехванати, без да достигна

Свят
Украйна: Русия иска да превземе Часов Яр преди 9 май
 15.04.2024 08:19

Руската армия си е поставила за цел да превземе град Часов Яр до 9 май, предаде Ройтерс, като се позова на изявление от вчера на главнокомандващия украинските въоръжени сили - генерал-полковник Олександър Сирски. Агенцията допълва, че така висшият

Сакраменто изненада с домакински крах
 11.03.2024 09:14

Сакраменто Кинг допусна изненадваща домакинска загуба със 104:112 (30:23, 29:31, 14:32, 31:26) срещу състава на Хюстън Рокетс. През първото полувреме домакините имаха инициативата, но кошмарна трета четвърт им изигра лоша шега и се оказа фатална за крайния изход на мача. Българинът Ал