Григор Димитров: Аз съм най-големият си критик
 25.04.2024 16:49

Той признава, че се опитва да не влиза в двубоите с големи очаквания

Разясниха защо не изгониха Емилиано Мартинес, въпреки двата жълти картона
 19.04.2024 15:05

На много любопитен момент станаха свидетели зрителите на четвъртфиналния сблъсък от Лига на конференциите между отборите на френския Лил и Астън Вила. Срещата предложи много емоции, а двата тима не успяха да решат спора помежду си в редовното врем

Ислямска държава заплашва турнира Шампионска лига
 09.04.2024 16:43

Терористичната групировка „Ислямска държава“ призова за нападения на големите дербита от четвъртфиналната фаза в турнира Шампионска лига. Целите бяха обявени от медийния канал на групировката.

Алкарас: Не знаех какво да направя срещу Димитров, чувствах се като 13-годишен
 29.03.2024 13:53

Испанската тенис суперзвезда Карлос Алкарас призна, че не е имал никакъв отговор срещу Григор Димитров в двубоя им от четвъртфиналите на турнира "Мастърс" в Маями тази нощ. Срещата бе спечелена от българина с 6:2, 6:4, а след дву

Синер и Медведев пак показаха класа
 28.03.2024 09:01

Победителят от Откритото първенство на Австралия Яник Синер от Италия стана първият полуфиналист на тенис турнира в Маями от сериите Мастърс 1000. Синер, който има само една загуба от началото на 2024 година, се наложи над чеха Томаш Махач

Григор Димитров се класира за четвъртия кръг на турнира по тенис в Маями
 26.03.2024 13:03

Най-добрият български тенисист Григор Димитров се класира за четвъртия кръг (осминафинал) на турнира по тенис на твърда настилка от сериите "Мастърс" в Маями (САЩ) с награден фонд от 8,9 милиона долара. В двубой от третия кръг пъ

Григор Димитров отпадна от турнира в Индиън Уелс
 14.03.2024 09:02

Той отстъпи пред Даниил Медведев

Григор излиза срещух Медведев за 10-и път
 12.03.2024 18:17

Най-успешният български тенисист Григор Димитров ще се изправи на осминафиналите на Мастърс 1000 турнира в Индиън Уелс срещу четвъртия поставен Даниил Медведев. Руснакът се наложи тази сутрин наше време над Себастиан Корда от САЩ с 6:4, 5:

Порто излъга Арсенал, Барса с надежда за реванша
 22.02.2024 11:02

Порто победи драматично с 1:0 у дома Арсенал в първи осминафинален мач от Шампионската лига, докато Барселона завърши наравно 1:1 при гостуването си срещу Наполи. "Драконите" изковаха важния успех с красиво попадение дълбоко в до

Очаквано: Байерн се раздели с Тухел
 21.02.2024 18:30

Очакваната рздяла между Байерн Мюнхен и треньора Томас Тухел ще е факт след края на сезона, гръмнаха медиите в Германия. Решението е взето след разговор между клуба и специалиста. Двете страни са стигнали до консенсус , че това е най-прави