Армията“ приема „Хебър“ – ЦСКА за Купата

20.09.2021 17:59

Спорт
Ивет Горанова започва работа в МВР
 20.09.2021 09:33

На кратка церемония в Академията на МВР вицепремиерът и министър на вътрешните работи Бойко Рашков ще връчи на каратистката Ивет Горанова, която спечели златен медал за страната ни от игрите в Токио 2020, договора й за назначаване на служба в МВР,

Спорт
Италия грабна титлата и на европейското по волейбол
 20.09.2021 08:40

Отборът на Италия спечели титлата в европейското първенство по волейбол за мъже. Във финалната среща в полския град Катовице италианците се наложиха с 3:2 гейма над Словения. Най-младият отбор на европейското първенство – Италия (24 години с

Спорт
 19.09.2021 18:40

България спечели трети златен медал на европейското първенство по спортна аеробика, което се провежда в

Спорт
България с втора европейска титла в Пезаро
 19.09.2021 17:00

България спечели втора европейска титла в категорията "индивидуално - жени" от шампионата на