Шофьор е заснет с балон, в който се предполага, че е имало пълен с райски газ на голямо кръстовище в София.

Спорт
Oбзор на цялото българско представяне на олимпийските игри
 12.08.2024 11:26

Макар олимпийските игри да започнаха трудно за родните спортисти и да останахме без медал в първите десетина дни, авторитетът на българския спорт в Париж все пак беше съхранен през последните дни. След фиаското, което се очертаваше преди ч

08.08.2024 15:48

Боряна Калейн заема второ място, а Стилияна Николова е пета във временното класиране след изпълненията с обръч и с топка в квалификациите за индивидуалния многобой в турнира по художествена гимнастика на олимпийските игри в Париж.

Спорт
Боряна Калейн и Стилияна Николова започват участието си на Олимпиадата
 08.08.2024 08:15

Най-големите надежди за олимпийска титла на България от Игрите в Париж - Боряна Калейн и Стилияна Николова, започват своето участие. В 11:00 часа българско време стартират квалификациите в индивидуалната надпревара на художествена гимнастика с пър

Спорт
Трима българи на Олимпиадата в Париж днес
 06.08.2024 08:41

Трима българи ще вземат участие в състезанията от 11-тия ден на олимпийските игри в Париж.