Спорт
Светлана Каменова е европейски шампион по бокс
 28.04.2024 13:49

Светлана Каменова е европейска шампионка по бокс, след като три пъти остана на второто място в континентални първенства. Една от най-добрите ни боксьорки чу химна в своя чест, след като ликува в категория до 57 килограма на първенството в

Спорт
Боряна Калейн спечели бронзов медал в многобоя на Световната купа
 27.04.2024 20:03

Боряна Калейн спечели бронзов медал в многобоя на Световната купа в Ташкент, Узбекистан. Другата ни представителка Никол Тодорова остана на 13-то място. Днес се проведоха съчетанията с бухалки и лента. Калейн събра актив от 133.250 (35.000

Спорт
Два финала и три бронзови медала за българките на ЕП по бокс в Сърбия
 25.04.2024 18:15

Два финала и три бронзови медала постигнаха състезателките по бокс от националния отбор на България в днешния ден на Европейското първенство в Белград (Сърбия). За златото ще играят Златислава Чуканова (50 кг) и Светлана Каменова (57 кг).

Спорт
Джокович с награда Лауреус
 23.04.2024 20:27

Сърбинът Новак Джокович е отличен за най-добър спортист за 2024 година на  Световната спортна академия "Лауреус" (Laureus World Sports Academy). Церемонията се проведе в Мадрид. Тенисистът печели наградата за пети път и по този начи

Новини
На мястото на мавзолея в София ще има нова временна инсталация
 15.04.2024 17:37

Нова временна инсталация ще заеме мястото на бившия мавзолей в центъра на София.

Спорт
Елвира Краснобаева със злато на обръч, Ева Брезалиева спечели бронз на топка на Световната купа в Атина
 24.03.2024 18:41

Българските състезателки спечелиха още два медала в първите два финала на отделните уреди при жените на Световната купа по художествена гимнастика в Атина (Гърция). Елвира Краснобаева заслужи златото на обръч, а Ева Брезалиева бронз на топка.

Шоу
Класация на най-влюбчивите женски зодии
 20.02.2024 09:14

Психолозите казват, че някои жени се влюбват силно и бързо, докато на други им отнема много повече време. В много отношения това зависи от принадлежността към определен зодиакален знак. Нека видим кои са най-влюбчивите жени според зодията. 1

Спорт
Божидар Андреев посвети златото на любимите хора, които вече го гледат отгоре
 16.02.2024 08:00

Божидар Андреев стана европейски шампион по вдигане на тежести в София с европейски рекорди в двубоя и в изтласкването и с резултат, който му гарантира участие на Олимпийските игри в Париж!