Спорт
Боряна Калейн спечели бронзов медал в многобоя на Световната купа
 27.04.2024 20:03

Боряна Калейн спечели бронзов медал в многобоя на Световната купа в Ташкент, Узбекистан. Другата ни представителка Никол Тодорова остана на 13-то място. Днес се проведоха съчетанията с бухалки и лента. Калейн събра актив от 133.250 (35.000

Анализи
Димитър Главчев: Няма как да излъжеш всички завинаги
 26.04.2024 13:32

Можеш да излъжеш много хора за кратко време, малко хора за дълго време, но няма как да излъжеш всички завинаги. Това е ситуацията през тази седмица. Това каза в началото на днешното правителствено заседание служебният премиер Димитър Главчев.

Спорт
Стилияна Николова спечели злато на топка и лента, Калейн взе сребро на бухалки на Световната купа в София
 14.04.2024 17:23

Българката Стилияна Николова спечели втория си златен медал по време на финалите на отделните уреди на Световната купа по художествена гимнастика в София, след като триумфира в битката за разпределение на отличията на лента. Припомняме ви,

08.04.2024 15:35

Деветият поставен на Мастърс 1000 тенис турнира в Монте Карло Григор Димитров се класира за втория кръг и така започна успешно сезона на червени кортове.

Спорт
Арсенал се завърна на върха във Висшата лига
 04.04.2024 09:33

Отборът на Арсенал постигна лесен успех с 2:0 над Лутън в мач от поредния кръг на Висшата лига. "Артилеристите" не изразходиха сериозен ресурс за триумфа, но с него събраха 68 точки за първото място в класирането. "Шапкарите

29.03.2024 13:53

Испанската тенис суперзвезда Карлос Алкарас призна, че не е имал никакъв отговор срещу Григор Димитров в двубоя им от четвъртфиналите на турнира "Мастърс" в Маями тази нощ. Срещата бе спечелена от българина с 6:2, 6:4, а след дву

Спорт
Лео Меси: За детството, критиците и кога слага край на футбола
 27.03.2024 21:08

Аржентинската мегазвезда Лионел Меси даде пространно интервю за Big Time podcast. В него световният шампион говори за престоя си в "Барселона", мондиала в Катар и разкрива до кога ще играе футбол. "Имах много щастливо детств