Ига Швьонтек отпадна от Уимбълдън
 07.07.2024 10:45

Ига Швьонтек отпадна в третия кръг на Откритото първенство по тенис на Великобритания.

Англия – Швейцария и Нидерландия – Турция днес на Евро 2024
 06.07.2024 11:30

Вторите два четвъртфинала на европейското първенство по футбол ще се изиграят днес.

След 0:0 и дузпи Франция изпрати Роналдо в пенсия поне за европейските първенства
 06.07.2024 08:30

Франция победи с 5:4 дузпи след 0:0 в редовното време и продължения и ще се изправи в битка за финала на европейското срещу Испания, която победи Германия 2:1 с гол в 119-ата минута.

Григор Димитров победи Монфис на Уимбълдън
 05.07.2024 19:09

На 1/8 финалите той ще се изправи срещу Данийл Медведев

Разбра се причината за сълзите на Роналдо: Не е пропуснатата дузпа
 05.07.2024 14:01

Сълзите на Кристиано Роналдо след пропуснатата дузпа срещу Словения продължават да са сред най-обсъжданите теми на Евро 2024. Между двете продължения на 1/8-финала 39-годишният нападател избухна в рев и трябваше да бъде успокояван от съотб

Олимпиакос позлатява Везенков, отказва ли се българинът от НБА?
 05.07.2024 12:37

Александър Везенков взе голямото и най-вероятно - съдбоносното решение. Българската баскетболна звезда напуска НБА след сезон, донесъл му само горчилка и се завръща там, където го боготворят - в Олимпиакос. Новината съобщават гръцките медии, които

Григор Димитров спечели на Уимбълдън, след като губеше с 0-2 сета
 04.07.2024 19:21

Най-успешният български тенисист в историята Григор Димитров се класира за третия кръг на Откритото първенство на Великобритания.

Защо отложиха мача на Григор Димитров на Уимбълдън
 04.07.2024 11:04

Мачът на Григор Димитров срещу китаеца Цзюнчън Шан от втория кръг на турнира "Уимбълдън" беше отложен за утре, 7 юли. Причината за закъснението в програмата е лошото време в Лондон. 10-ият поставен Григор стартира с трисе

Манчестър Юнайтед с невиждана чистка
 04.07.2024 10:20

Английският гранд Манчестър Юнайтед е предложил да съкрати 250 служители като част от програма за съкращения в целия клуб, каза пред Ройтерс източник, близък до ръководството. Решението ще засегне всички нива, отдели и структури на клуба с изключе

Откриха мъртъв световен шампион в скока на височина
 03.07.2024 18:02

Бившият световен шампион в скока на височина Жак Фрайтаг е открит мъртъв, съобщиха медиите в родната му Република Южна Африка. 42-годишният Фрайтаг изчезна преди две седмици. Той обаче е бил открит прострелян в близост до гробището в едно