Илиана Раева: България повече няма да участва на състезания в Баку
 20.04.2024 11:27

Президентът на Българската федерация художествена гимнастика Илиана Раева беше много ядосана от съдийството при ансамблите на Световната купа в Баку (Азербайджан).

Григор, Алкарас и Надал се включват в силния турнир в Мадрид
 19.04.2024 21:46

Надпреварата в испанската столица започва на 24 април

Анализи
Роден талант отвя конкуренцията и стана трикратен световен шампион по скоростно смятане
 17.04.2024 19:08

Седмокласникът Калоян Гешев от столичното 125-о Средно училище "Боян Пенев" стана трикратен шампион по скоростно смятане. Той спечели първо място на Олимпиадата по умствени изчисления, която се проведе онлайн. Калоян събра 243 точки и та

Новини
Ученическото състезание Млади изследователи събира 80 отбора в УХТ
 17.04.2024 09:26

Финалът на третото издание на най-голямото ученическо състезание у нас „Млади изследователи“ ще се проведе на 26 април 2024 г. в аула „Проф. Милен Бешков“ на Университета по хранителни технологии в Пловдив, инициатор и организатор на събитието.

Шоу
Емрах не се отказва от мерака си към Веси
 15.04.2024 11:09

Веси, партньорката на Емрах Стораро в танцовото състезание „Денсинг Старс”, попари мераците му, след изненадващата и неуместна целувка, която той й лепна на сцената миналата седмица. За зрителите бе очевидно, че спонтанната проява на и

Стилияна Николова спечели злато на топка и лента, Калейн взе сребро на бухалки на Световната купа в София
 14.04.2024 17:23

Българката Стилияна Николова спечели втория си златен медал по време на финалите на отделните уреди на Световната купа по художествена гимнастика в София, след като триумфира в битката за разпределение на отличията на лента. Припомняме ви,

Бронзов медал за ансамбъла ни на Световната купа в София
 13.04.2024 20:22

Грациите ни се класират и за двата финала в неделя

Новини
Старт на Мотосезон 2024, центърът на София ще бъде блокиран
 06.04.2024 08:39

20 хиляди мотористи от десетки клубове ще открият тазгодишния Мотосезон в София на 6 април. Официалният старт ще бъде даден на площад „Александър Батенберг“. Мотото на сезон 2024 е „Намали скоростта! През живота се минава

Илиана Раева откри международния турнир София къп
 05.04.2024 17:37

Илиана Раева, президент на Българската федерация по художествена гимнастика, откри международния турнир “София къп”, който ще се провежда в зала “София” до неделя. При откриването на церемонията официални гости бяха Евангел