Спорт
Григор излиза срещух Медведев за 10-и път
 12.03.2024 18:17

Най-успешният български тенисист Григор Димитров ще се изправи на осминафиналите на Мастърс 1000 турнира в Индиън Уелс срещу четвъртия поставен Даниил Медведев. Руснакът се наложи тази сутрин наше време над Себастиан Корда от САЩ с 6:4, 5:

Спорт
20-годишен италианец отстрани Джокович от турнира в Индиън Уелс
 12.03.2024 14:00

Лука Нарди се превърна в най-слабия опонент, побеждавал Джокович на турнир от АТР 1000

Спорт
Григор Димитров е на осминафинал в Индиън Уелс
 12.03.2024 08:07

Той се наложи над Адриан Манарино

Спорт
Роман Абрамович може да се върне в големия футбол - проучва покупка на испанския Валенсия
 11.03.2024 19:04

Бившият собственик на Челси Роман Абрамович може да се завърне изненадващо във футбола. Руският милиардер проучва сериозно възможността да се сдобие с испанския Валенсия

Спорт
Красимир Балъков се завръща в българския футбол - поема Локомотив София
 11.03.2024 17:19

Наставникът се е разбрал с ръководството и е въпрос на време това да се случи

Спорт
Ще настъпи ли крах в Ред Бул: Освобождават Хорнер до дни?
 11.03.2024 12:42

Впозицията на шефовете на "Ред Бул" е настъпила огромна промяна и отборният директор Кристиан Хорнер може да загуби работата си още в следващите няколко дни, твърдят различни медии в Западна Европа. Хорнер е обект на огромен скан

Спорт
Сакраменто изненада с домакински крах
 11.03.2024 09:14

Сакраменто Кинг допусна изненадваща домакинска загуба със 104:112 (30:23, 29:31, 14:32, 31:26) срещу състава на Хюстън Рокетс. През първото полувреме домакините имаха инициативата, но кошмарна трета четвърт им изигра лоша шега и се оказа фатална за крайния изход на мача. Българинът Ал

Спорт
Григор Димитров спечели срещу непознат съперник, ще играе пак с французин в Индиън Уелс
 10.03.2024 08:00

Григор Димитров започна с победа на турнира от категорията 1000 на АТП, след като трябваше да се справи с непознат съперник.

Спорт
Валентина Георгиева със злато в Баку и квота за Олимпиадата
 09.03.2024 12:06

Най-добрата българска състезателка Валентина Георгиева спечели златния медал на финала на прескок на Световната купа по спортна гимнастика в Баку (Азербайджан), която е квалификация за Игрите в Париж 2024.

Спорт
Треньорът на Славия: Скандал с Венци? С него се прегръщахме и целувахме
 08.03.2024 16:08

Треньорът на Славия Златомир Загорчич категорично отрече за напрежение между него и президента на клуба Венци Стефанов. За скандал помежду им се заговори след недоволството на Стефанов от равенството с Ботев Пловдив. Тогава Загорчич призов